KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14577467

nr 1457 7467

Akvareller

2 st, Arvid Ek, Modellstudier. Akvarell, bildmått: 40x30, yttermått inklusive ram: 59x47 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 mars 2022
kl 18:48:39